Украдене щастя

Украдене щастя
Украдене щастя
Украдене щастя
Украдене щастя
Украдене щастя
Украдене щастя
Украдене щастя
Украдене щастя
Украдене щастя
Украдене щастя
Украдене щастя

Найближчі вистави

02червня, неділя18:00

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Історична драма
Автор – 
Іван Франко
Режисер – 
Андрій Білоус
Художник-постановник – 
Борис Орлов
Помічниця режисера – 
Анна Горшкова
Тривалість вистави – 
1 година 30 хвилин (без антракту)
Прем'єра – 
13 лютого 2002

Події, що описані в творі, перенесено із закарпатського села 1870-х років у Харків 1937-го — в часи радянських репресій та розпалу нищення української інтелігенції, коли сусідські доноси та «чорні воронки» серед ночі були невід'ємною частиною життя. Історія кохання, вибору та духовності трьох людей, що уособлює трагедію цілої нації.

Біль, що межує з найвищим піком насолоди, пристрасть — зі зрадою, світле кохання — з найбільшим гріхом, а прощення — зі смертю. 
Маленькі люди у великій історії.

 

 

Дійові особи та виконавці
Преса

"Крадії щастя..."

"...Вистава досить емоційна, навіть пристрасна (таку емоційність значно посилює музика Мирослава Скорика). Варто лише згадати танець Михайла і Ганни: без прив’язки до національності, часу і простору, гріховний й водночас сповнений кохання. Білоус відповідно до свого режисерського почерку і в цій виставі намагається дослідити природу людини, яка також перебуває поза усілякими політичними чи історичними реаліями..."

Фестивалі / Нагороди
2017
Участь у ХІІІ Міжнародному театральному фестивалі жіночої творчості імені Марії Заньковецької. У номінації «За кращу жіночу роль» з врученням премії Чернігівської ОДА імені Марії Заньковецької нагороджено з а. України Катерину Кістень.
Коментарі
Фото: facebook