ПРОЕКТ МОЛОДОГО ТЕАТРУ «МАЙСТЕРНЯ МОЛОДОГО. ДРАМАТУРГ».
Драматургічний марафон. Два дні. Три сцени. Шість п’єс.
Протягом десяти місяців молоді драматурги опановували професію та писали п’єси в умовах повного занурення й тісної співпраці з репертуарним театром. Результат цієї тривалої роботи – створення шести п’єс. Драматургічний матеріал було опрацьовано режисерами та акторами Молодого театру в форматі читки
«Читка – читання акторами п'єси за ролями». Цей формат широко використовували авангардисти на початку ХХ ст. А завдяки всесвітньовідомому лондонському театру Royal Сourt, який своїм напрямом обрав сучасну драматургію, читка відродилася вже як самостійний жанр.
Мета проекту «Майстерня Молодого. Драматург» – поява творів від сучасних авторів та ознайомлення всіх бажаючих – глядачів та фахівців з новими п’єсами.
Один квиток дійсний протягом одного дня та дає право перегляду трьох вистав.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11… (основна сцена)
Автор Олександр Головач: «Хочеш зіграти? Один. Краще не будемо. Два. Добре, гра почалась. Три. Вона була одягнена в червоне пальто і чорну спідницю. Чотири. Він до неї підійшов ззаду. П’ять. Дістав мотузку. Шість. Обхопив шию. Сім. Притискаючи на себе. Вісім. Продовжувати? Дев’ять…»
Ліки для Ліки (камерна сцена)
Автор Костянтин Мельников: «Що може трапитися з сімнадцятирічною художницею Лікою, яка проходить до тями після передозу в квартирі сорокарічного психотерапевта? Та чи дійсно цей чоловік є тим, за кого себе видає – звичайним психотерапевтом?
Чи готова ти до правди, Ліко?
А ви?!
Пристебніться міцніше, американські гірки емоцій вирушають з болючого минулого до неймовірного сьогодення.
Життя тих, хто стане частиною цієї історії більше ніколи не буде таким, як раніше!»
Як у людей (мікросцена)
Автор Лєна Лягушонкова: «Що може бути страшнішим, ніж знайомство з батьками партнера? Поїздка до них на святкування Нового року у с.м.т. Незалежне – не саме приємне святкування. Вони дивляться дурацькі ток-шоу та дають не менш дурацькі поради. – Жах! Лізуть в особисте життя та намагаються нагодувати майонезними вкусняшками. – Кошмар! Натякають, що їх син вартий кращого. – Фу такими буть! Розповідають історії про нескінченних кумів, родичів та рибалку, чіпляються до зовнішності, ображають улюблену собачку та навіть слухають Олега Вінника – це взагалі ні в які ворота! Але це ж яка сильна любов повинна бути, щоб це все витримати? Але, камон, Незалежне, чи то Красний Партізан, – то не Сайлент Хіл, чи не так?»
По завершенню заходу запрошуємо всіх бажаючих на обговорення у форматі інтерв'ю з драматургами, режисерами та акторами.